...

FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA

Helius Energia: Twoje Źródło Czystej Mocy – Fotowoltaika dla Domu i Firmy!

Fotowoltaika dla rolnika

CZY WARTO?

Oszczędność Pieniędzy

Fotowoltaika pozwala rolnikowi produkować własną energię, obniżając koszty zakupu energii z zewnętrznych źródeł.

Wsparcia i Dotacje Rządowe

Dostępne programy rządowe i dotacje mogą znacząco pomóc w finansowaniu instalacji fotowoltaicznej dla rolników

Niezależność Energetyczna

Posiadanie własnego źródła energii zapewnia rolnikowi większą niezależność energetyczną oraz zwiększa efektywność gospodarstwa.

Długa Żywotność

Fotowoltaika charakteryzuje się długim okresem eksploatacji, niskimi kosztami utrzymania oraz minimalnym wpływem na środowisko.

Rozliczanie nadprodukowanej energii

W zależności od charakteru gospodarstwa rolnikom przysługują 2 sposoby rozliczania nadprodukowanej energii.

Rolnicy niewpisani do rejestru działalności gospodarczej mogą na zasadzie prosumenckiej magazynować energię w sieci elektroenergetycznej.Tzn. nadprodukowana energia jest wysyłana do sieci, dwukierunkowy układ pomiarowy zapisuje ilość wysłanej energii, a następnie w okresach kiedy zużywamy więcej prądu niż w danej chwili produkujemy przysługuje nam prawo do odebrania za darmo 80% wartości wprowadzonej energii elektrycznej (70% dla instalacji powyżej 10kW). Energia do dyspozycji w magazynie pozostaje 365 dni od daty wprowadzenia.

Rolnicy wpisani do rejestru działalności gospodarczej nadprodukowaną energię wysyłają do sieci i otrzymują za nią wynagrodzenie w wysokości ceny energii czynnej na Towarowej Giełdzie Energii z poprzedniego kwartału.

W drugim kwartale 2019 roku wartość ta wynosiła 214,07zł za każdą MWh.

Skorzystaj z ulgi inwestycyjnej dla rolników i hodowców

Montując instalację fotowoltaiczną 25% jej wartości pomniejszy należny do zapłaty podatek od gruntów rolnych.

Jeżeli wartość odpisów amortyzacyjnych będzie wyższa niż podatek, który płacisz to odliczenia możesz dokonywać nawet przez

Zainwestuj w przyszłość Twojego gospodarstwa!

Jesteśmy profesjonalistami w swojej branży. Do lat z sukcesami zapewniamy fotowoltaikę dla rolnika na terenie miejscowości Pruszcz Gdański, jak i całego województwa pomorskiego. Realizujemy instalacje o różnym przeznaczeniu, takie jak fotowoltaika dla domu oraz fotowoltaika dla firmy. Naszym Klientom zapewniamy rozwiązania oparte o najnowocześniejsze technologie, co przekłada się na wysoką sprawność projektowanych instalacji oraz ich bezawaryjną pracę przez długi czas eksploatacji. Fotowoltaika dla rolnika na terenie Pruszcza Gdańskiego to usługa, którą kierujemy do wszystkich właścicieli gospodarstw rolnych oraz hodowlanych. Współpracujemy zarówno z rolnikami niewpisanymi do rejestru działalności gospodarczej, jak i rolnikami będącymi jednocześnie przedsiębiorcami. Zapewniamy dogodne systemy rozliczenia inwestycji oraz konkurencyjne warunki cenowe. Zapraszamy do kontaktu.

PROCES

Nasze realizacje:

Zobacz co mówią o nas klienci

OPINIE

FACEBOOK

5.0 na podstawie 7 opiniii

GOOGLE

5.0 na podstawie 90 opinii

OFERTEO

5.0 na podstawie 18 opinii

Wieloletnia Gwarancja

Umowa Pismena

Atrkacyjne Ceny

Bezpłatny Audyt

Dlaczego warto z nami współpracować?

Nasze biuro znajduje się w miejscowości Kleszczewo w powiecie gdańskim. Z tego względu że staramy się zapewniać 100% obsługę naszym Klientom, region naszych działań obejmuje województwo pomorskie i województwa ościenne. Dzięki temu osoby nawiązujące z nami współpracę mogą liczyć na pełną i profesjonalną obsługę, m.in. również w zakresie pomocy przy uzyskaniu dotacji, projektu, kredytu czy leasingu

ZAMÓW

BEZPŁATNĄ WYCENĘ

WhatsApp
1
Skontaktuj się z nami!
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.