...

KONTAKT

Helius Energia: Twoje Źródło Czystej Mocy – Fotowoltaika dla Domu i Firmy!

masz pytania?

Napisz do Nas

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Ile czasu trwa montaż systemu fotowoltaicznego?

Zamontowanie instalacji fotowoltaicznej zajmuje około 1-2 dni. Montaż składa się z umieszczenia na dachu paneli wraz z podłączeniem całego systemu. Może zdarzyć się, że będzie bardziej skomplikowany projekt, wówczas czas montażu może się wydłużyć.

Jakie urządzenia można zasilać za pomocą fotowoltaiki?

Jedną z głównych zalet fotowoltaiki jest to, że może być wykorzystywana do zasilania wielu różnych urządzeń elektronicznych. Od małych, takich jak kalkulatory i zegarki, po większe urządzenia, takie jak lodówki i klimatyzatory. Fotowoltaika może zapewnić energię potrzebną do ich działania.

Jak wygląda kwestia formalności związanych z instalacją fotowoltaiki?

Należy upewnić się, że instalacja jest zgodna z lokalnymi przepisami budowlanymi. Drugą kwestią jest podłączenie elektryczne. Aby systemy fotowoltaiczne mogły działać, muszą być podłączone do sieci. Na koniec należy się upewnić, że ubezpieczenie nieruchomości obejmuje system fotowoltaiczny.

Czy firma Helius Energia Fotowoltaika i Pompy Ciepła pomaga wybrać odpowiednią instalację fotowoltaiczną?

Tak. Specjalizujemy się w pomaganiu naszym klientom w wyborze instalacji fotowoltaicznej dostosowanej do ich domu, potrzeb i oczekiwań. Rozpoczynamy od przeprowadzenia dokładnej analizy potrzeb energetycznych klienta i jego nieruchomości. Na podstawie tych danych opracujemy indywidualną ofertę, w której przedstawimy najbardziej wydajny i opłacalny system fotowoltaiczny dla Ciebie.

Czy panele fotowoltaiczne nie zagrażają dachowi?

Jednym z najczęściej zadawanych nam pytań jest to, czy panele fotowoltaiczne (PV) mogą uszkodzić dachy. Prosta odpowiedź brzmi: nie – panele fotowoltaiczne zostały zaprojektowane tak, aby można je było instalować na dachach, nie powodując żadnych uszkodzeń.W rzeczywistości panele PV mogą pomóc w ochronie dachów przed uszkodzeniami spowodowanymi warunkami atmosferycznymi.

Ile kosztują panele fotowoltaiczne i czy to się opłaca?

W ostatnich latach koszt paneli fotowoltaicznych gwałtownie spadł, dzięki czemu stały się one znacznie bardziej atrakcyjną opcją dla właścicieli domów, którzy chcą zaoszczędzić na rachunkach za energię. Średni koszt instalacji fotowoltaicznej waha się od 15 000 do 25 000 zł.

Nowoczesna fotowoltaika i pompy ciepła.

Instalacje Fotowoltaiczne Dla Klientów Indywidualnych, Biznesowych i Rolników – Pruszcz Gdański, Gdynia, Sopot, Gdańsk, Tczew, Starogard Gdański, Kościerzyna, Kartuzy

WhatsApp
1
Skontaktuj się z nami!
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.