POZNAJ NAS

Helius Energia: Twoje Źródło Czystej Mocy – Fotowoltaika dla Domu i Firmy!

O FIRMIE

Tworzymy Przyszłość

Jesteśmy firmą  oferującą ekologiczne rozwiązania, które przez długie lata przynoszą korzyść dla naszych klientów, redukując ich koszty związane z zakupem energii elektrycznej dzięki własnej produkcji.

Doświadczenie w branży OZE zdobywaliśmy poprzez wiele lat działając na wymagającym rynku skandynawskim.

 

O FIRMIE

Projekty, Dotacje, Kredyty

Nasze biuro znajduje się w miejscowości Kleszczewo w powiecie gdańskim. Z tego względu że staramy się zapewniać 100% obsługę naszym Klientom, region naszych działań obejmuje województwo pomorskie i województwa ościenne. Dzięki temu osoby nawiązujące z nami współpracę mogą liczyć na pełną i profesjonalną obsługę, m.in. również w zakresie pomocy przy uzyskaniu dotacji, projektu, kredytu czy leasingu.

Daniel Galikowski
Daniel Galikowski
2024-02-14
Przez dłuższy czas szukałem firmy do wykonania instalacji fotowoltaicznej i w końcu zdecydowałem się na usługi firmy Helius. Potwierdzam to, co napisano we wcześniejszych opiniach, przede wszystkim bardzo dobry kontakt telefoniczny jak i mailowy. Doceniam także to, że Pan Wojtek na moją prośbę zamontował falownik Deye, który sam wybrałem, co nie było takie oczywiste dla innych instalatorów. Szybka interwencja w Enerdze przy odbiorach również na plus, bo instalacja z magazynem i funkcją backupu to dalej dla niektórych tam pracujących kosmos. Do panów monterów również nie mam żadnych uwag. Po pracy zostawili po sobie porządek.
Mira Malaga
Mira Malaga
2024-02-02
spoko
Krystyna Demska
Krystyna Demska
2023-11-20
Firmę Helius Energia -mogę polecić każdemu z czystym sumieniem.👍 1 - kontakt z właścicielem na najwyższym poziomie 2 - wycena Fotoaltaiki na gruncie przygotowana w ciągu jednego dnia 3 - terminowość realizacji 4 - montaż bez zastrzeżeń 5 - właściciel Pan Wojtek otwarty na każdą sugestię, stawia klienta na pierwszym miejscu 6 - sprzęt wysokiej jakości, działa bez zastrzeżeń już przeszło rok👍 7-najlepsza firma z woj. Pomorskiego
Grzegorz Lewna
Grzegorz Lewna
2023-11-14
Bardzo polecam Helius Enegia! Jeżeli ktoś z okolicy Gdańsk, Tczew i Gdynia szuka porządnej firmy to polecam! Montaż wykonany przez firmę Helius jest na najwyższym poziomie. Szybko, sprawnie i bez komplikacji. Taki właśnie powinien być proces instalacji fotowoltaiki.
michał Janusz
michał Janusz
2023-09-08
Pełen profesjonalizm,firmę mogę polecić z czystym sumieniem! Montaż pompy ciepła oraz paneli fotowoltaicznych przebiegł sprawnie. Pan Wojtek pomocny w każdej kwestii,firma zna się na rzeczy. Polecam każdemu!
Martin H
Martin H
2023-08-09
Bardzo dobry kontakt. Szybki czas realizacji. Całość wykonana bardzo estetycznie. Zdecydowanie Polecam.
Piotr Mielke
Piotr Mielke
2023-07-04
Firma solidna, słowna. Bez zastrzeżeń. Polecam
stanislaw szwechowicz
stanislaw szwechowicz
2023-07-04
Firma Helius Energia to b.profesjonalna obsługa klientów, usługa wykonana terminowo, fachowo. Pracownicy b. kulturalni, uczynni i wykonują swoją pracę szybko i sumiennie. Polecam wszystkim tę firmę.
mitch211
mitch211
2023-07-03
Polecam w 100%. Fachowe doradztwo i szybka realizacja. Monteży bardzo mili i uśmiechnięci a właściciel zawsze służy pomocą.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ HELIUS ENERGIA?

ZADBAJ O LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

Helius Energia wyróżnia się jako firma energetyczna dzięki zobowiązaniu do zrównoważonej produkcji energii, innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym oraz silnemu zaangażowaniu w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu. Jej podejście skupia się na tworzeniu efektywnych, ekologicznych rozwiązań energetycznych, co sprawia, że jest atrakcyjnym wyborem dla klientów poszukujących nowoczesnych i środowiskowo przyjaznych usług energetycznych.

0
Lat Doświadczenia
0 k+
Instalacji
0
Profesjonalistów
0 %
Satysfakcji

NASZE WARTOŚCI

Co jest dla nas ważne?

01

Transparentność

Firma dąży do transparentności w swoich działaniach, zarówno w relacjach z klientami, jak i w procesach operacyjnych. Otwartość i jasność są kluczowymi wartościami, które kształtują relacje z interesariuszami.

02

Ciągłe Doskonalenie

irma aktywnie dąży do ciągłego doskonalenia swoich procesów, technologii i usług, reagując na zmieniające się potrzeby rynku oraz stosując najlepsze praktyki branżowe

03

Satysfakcja Klienta

Helius Energia kładzie duży nacisk na satysfakcję klienta, dostarczając spersonalizowane rozwiązania energetyczne, odpowiadające na indywidualne potrzeby i oczekiwania swoich klientów.

Wieloletnia Gwarancja

Umowa Pismena

Atrkacyjne Ceny

Bezpłatny Audyt

Dlaczego warto z nami współpracować?

Nasze biuro znajduje się w miejscowości Kleszczewo w powiecie gdańskim. Z tego względu że staramy się zapewniać 100% obsługę naszym Klientom, region naszych działań obejmuje województwo pomorskie i województwa ościenne. Dzięki temu osoby nawiązujące z nami współpracę mogą liczyć na pełną i profesjonalną obsługę, m.in. również w zakresie pomocy przy uzyskaniu dotacji, projektu, kredytu czy leasingu

ZAMÓW

BEZPŁATNĄ WYCENĘ

WhatsApp
1
Skontaktuj się z nami!